Kadın Modası

2018-05-13 17:10:30

ANNELER GÜNÜ DAVETİ TIP ÖĞRENCİLERİNE BURS OLDU…

GERİ DÖN

Türk Böbrek Vakfı Sosyal Komite Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mukaddes Yamaç ev sahipliğinde Yeniköy Kaşıbeyaz’da  yapılan Anneler Günü davetinde, vakfın tıp öğrencileri için oluşturduğu burs fonuna kaynak sağladı.

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi’nin sevilen oyuncuları Nazan Kesal ve Tuğba Melis Türk ile TBV Başkan Vekili Aydın Ekinci, Yönetim Kurulu Üyesi Candan Toktürk ile vakıf gönüllerinin katıldığı davette  bir de sürpriz yaşandı.

Geçtiğimiz yıl kaybettiği evladının organlarını bağışlayarak, başka hayatlara annelik yapan Mukaddes Yamaç, vakıf üyeleri ve Diyaliz Merkezi’nde tedavi gören hastalar tarafından “Yılın Annesi” ilan edildi. Nazan Kesal’a teşekkür plaketi vermek üzere bekleyen Yamaç, TBV Başkan Vekili  Aydın Ekinci’in anonsuyla kendisinin Yılın Annesi seçildiğini öğrenmesi  üzerine gözyaşlarını tutamadı.

Davete katılan oyuncu Nazan Kesal’e desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verilirken, güzel oyuncu Tuğba Melis Türk’e de vakfa daimi desteklerinden dolayı çiçek verildi.  Plaketin ardından konuşma yapan Nazan Kesal, “Anneler iki kalplidir, bir kalp bedende atarken, diğer kalpleri evlatlarında atar. Organ Bağışı konusunda Mukaddes Hanım’ın gösterdiği duyarlılık hepimize örnek olmalı ve bunun için daha çok çalışmalıyız" diyerek, teşekkür etti.

Haberin Fotoğrafları