Güncel

2018-05-11 11:55:49

"ARTI" Tadımlık Davet...

GERİ DÖN

Pamukkale’nin yeni markası ARTI, Four Seasons Bosphorus’da görkemli bir davetle tanıtıldı.

Four Seasons Bosphorus’da gerçekleştirilen gecede; iş, sanat, medya ve cemiyet hayatından seçkin davetliler bir araya geldi.

Denizli Güney Plato bağlarında yetişen üzümlerden üretilen, Cabernet Sauvignon - Merlot (kırmızı) Narince Chardonnay ( Beyaz) ve Cabernet Sauvignon (Sek Rose) çeşitleri ile damakta zengin yoğun meyvalı bir aroma bırakan ARTI davetlilerin beğenisini kazandı.

Pamukkale aile şirketi’nin yönetici Selda Tokat ‘’ Üç nesildir tutkuyla, sevgiyle, sabırla şarap  üreten Pamukkale’nin bir ferdi olarak her kadehte sizlerle aynı neşeyi, hüznü, sevgiyi paylaşmanın ve çok sayıda ulusal ve uluslararası ödüllere sahip olmanın gururunu ve paylaştığımız anlara bir ARTI daha katmanın heyecanını yaşıyoruz ‘’ dedi.

Davete Ertuğrul Özkök, Mehmet Yaşin, Erkan Özerman, Güngör Bayrak, Bülent Özyörük, Yonca Ebuzziya, Gani-Berna Müjde, Nesligül Aksoy,  Neslihan-Ahmet Kozanoğlu, Meral-Ural İkizler, Müge İkizler, Müge Akgün, Tahir Tekin Öztan, Tolga Atalay, Ebru Sanver, Serap Tibuk, Elif İnci Aras, Dr.Oya Öztan Peker, Sedef Baran, Arzu Kunt katılanlardan bazıları..

Haberin Fotoğrafları