Davetler

2018-05-08 11:35:01

Atıl Kutoğlu İle Yaza Merhaba....

GERİ DÖN

Conrad İstanbul Bosphorus cemiyet hayatından ünlü isimlerin katılımıyla Atıl Kutoğlu’nun koleksiyonlarına ev sahipliği yaptı.

Ünlü modacı Atıl Kutoğlu, İlkbahar/Yaz 2018 ve Pre-fall 2018 (Kış'a önbakış) koleksiyonlarını, Conrad İstanbul Bosphorus’ta gerçekleşen Atıl Kutoğlu ile Yaza Merhaba / Shop in Style with Atıl Kutoğlu etkinliğinde modaseverlerle buluşturdu. Ünlü modacımızın 1950 ve 60’ların Paris’inden ve o dönemin sanatçılarından ilham alarak hazırladığı koleksiyonlara, Conrad İstanbul Bosphorus’un eşsiz Boğaz manzarası da eşlik etti. İstanbul cemiyet hayatından Heves Ekinci, Henza Çolakoğlu, İman Çolakoğlu, Belkıs Aksoy, Banu Aksoy Tarakçıoğlu, Nilüfer Dinçkök Çiftçi, Hülya Çiftçi, Buket Taşdelen, Nebahat Kutmangil başta olmak üzere pek çok ünlü simanın katılım gösterdiği etkinlikte Kutoğlu’nun koleksiyonları büyük ilgi görürken, çok özel parçalar da gerçekleşen satışlarla gardıroplardaki yerlerini aldı.

Avusturya Devleti’nin en yüksek devlet nişanına layık görülen, uzun yıllar New York Moda Haftası’nda koleksiyonları Naomi Campbell, Karolina Kurkova, Natalia Vodianova gibi ünlü topmodeller tarafından sergilenen, New York Times başta olmak üzere dünya basınında çalışmalarından övgüyle bahsedilen Atıl Kutoğlu, geçtiğimiz günlerde de Avusturya’nın Oscarları sayılan Viyana Hofburg Sarayı’ndaki ‘Romy’ ödül töreninde birçok ünlü ismi giydirdi.

Haberin Fotoğrafları