Güncel

2018-04-03 10:06:22

BAHAR SOFRALARI GÖRÜCÜYE ÇIKTI...

GERİ DÖN

KM Events’in Four Seasons Hotel Sultanahmet’te gerçekleşen “Sofralar Sergisi” daveti, iş ve sanat dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi. Davette ayrıca en güzel aşk hikayelerini kaleme alan Mario Levi’nin “İstanbul ve Aşk” temalı söyleşisi de misafirlere sunuldu.

KM Events’in kurucusu, sofra ve davet tasarımcısı Meltem Bayazıt Tepeler’in dört mevsimden esinlenerek özel olarak hazırladığı ve bu sene ikicisi geçekleşen “Sofralar Sergisi”, tarihi yarımadanın gözbebeği Four Seasons Hotel Sultanahmet’te görücüye çıktı.

KM Events dokunuşları ile Meltem Bayazıt Tepeler tarafından birbirinden farklı markaların ürünleri kullanılarak tasarlanan bahar temalı sofralar, davetlilerden tam not aldı.

Four Seasons Hotel Sultanahmet ve KM Events ev sahipliğinde gerçekleşen, Mario Levi’nin anlatımıyla keyif kattığı davete, aralarında Sema Güral Sürmeli, Sibel Karakaşlı, Fatoş Hataylı, Zeynep Germen, Gülsüm Güral, Özlem Güsar, Melisa Tapan, Hediye Güral, Tina Sezer ve Eftelya Köseoğlu’nun da olduğu iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü simaları katıldı. Yeni sezonu Meltem Bayazıt Tepeler’in tasarladığı bahar temalı sofralarla karşılamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Four Seasons Hotels Istanbul Genel Müdürü Tarek Mourad konukları Türk misafirperverliği ile girişte karşıladı.

Haberin Fotoğrafları