Davetler

2018-05-03 11:05:38

ÇABA İlkokulu'na Destek İçin Alışveriş Şenliği...

GERİ DÖN

ÇABA Derneği, gelirini sosyal sorumluluk ve eğitim projelerine aktarmak üzere her yıl düzenlediği Alışveriş Şenliği’ni, bu yıl Four Seasons Otel'de gerçekleştirdi.

Toplumun ihtiyaç duyulan her alanında gerçekleştirdiği yardım faaliyetleri ile bugüne kadar pek çok projeye imza atan ÇABA Derneği’nin gelenekselleşen kermes etkinliği bu yıl 9. defa düzenleniyor.    Kermes, 2 ve 3 Mayıs tarihlerinde Four Seasons Hotel Bosphorus’da Türkiye’nin önde gelen markalarının yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Dernek Başkanı Özlem Zehebi, yönetim kurulu üyeleri ve tüm ÇABA gönüllüleri ev sahipliğinde,ünlü isimlerin markalarının da yer aldığı 130’u aşkın markanın standı kuruldu.Ziyaretçilerin Türk Telekom Prime ile müzik keyfini doyasıya yaşadıkları etkinlikte Adel Kalem İyilik Ağacı ile yer aldı.

İş ve cemiyet hayatından aralarında;Arte Tahir, Aslı Şen, Ayfer Toprak Karavan, Ayşegül Dinçkök, Buket Taşdelen, Begüm Tacir, İnci Gazioğlu, Canan İmer, Ceylan Çapa, Çiğdem Kamer, Cihan Kamer, Simay Uras, Dilek Birgen, Dilek Toner, Güliz Onursal, Dilek Türker, Elif Eren, Evrim Kırmızıtaş, Figen Babaoğlu, Fulya Gündoğdu, Hande Sezer Pekcan, İnci Gazioğlu, Neslihan Kozanoğlu, Abdurrahim Albayrak, Revna Demirören, Şebnem Çapa, Selda Topal, Sema Sipahioğlu, Serap Sarı, Serap Tibuk, Semur Çiftçi, Sibel Vatandost, Tuba ve Nuri Develi, Türkan Sabancı, Yasemin Gazenker, Yasemin Kamhi, Melda Kosif, Yasemin Özilhan, Yelda Demirören, Zafer Kozanoğlu, Zeynep Germen, İsmet Alpagut, Zeynep Ilıcalı, Zeynep Toker gibi isimlerin olduğu bir çok isim katıldı.

Galatasaraylı futbolcular BafetimbiGomis ve Gökhan İnler de etkinliği ziyaret eden isimler arasındaydı.

Yoğun bir ilginin olduğu kermesten elde edilecek olan gelir; Elazığ’da yapımı devam eden 16 derslikli ÇABA İlkokulu’nun inşaatına aktarılacak.

Haberin Fotoğrafları