Kadın Modası

2018-04-21 10:03:12

EBRU SANATI KADININ GÜCÜNE GÜÇ KATTI...

GERİ DÖN

TOÇEV Vakıf Başkanı Ebru Uygun, Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen “Perakendede Kadının Gücü” seminerine Gizia Gate Toçev Proje elçisi olarak katıldı. Ebru Uygun, seminerde TOÇEV ve Gizia Gate’in 5 Türk tasarımcı ile geçen yıl gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesini anlattı. Katılımcıların sorularını yanıtlayan Ebru Uygun, seminerde Toçev Projesi için özel olarak tasarlanan, Zeynep Tosun imzası taşıyan koleksiyondan bir parça giydi.

Türkiye’nin en beğenilen, takip edilen tasarımcılarının koleksiyonlarını aynı çatı altında satışa sunan, modada yeniliklerin öncüsü Gizia Gate tasarımcıları Arzu Kaprol, Gül Ağış, Nihan Peker, Özgür Masur, Zeynep Tosun ve Gizia Tasarımcıları, Toçev Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Uygun’un yaptığı Ebru sanatı çalışmalarından motifleri tasarımlarına uygulayarak kapsül koleksiyon tasarlamış, geliri ise TOÇEV’e aktarılmıştı.

Ebru Uygun tarafından hazırlanmış desenlerin kullanıldığı ve 5 türk tasarımcı tarafından yorumlanan koleksiyonun satışı, bu sezon da Gizia Gate’te kapsül koleksiyon olarak satılmaya devam ediyor.

Haberin Fotoğrafları