Davetler

2018-05-13 18:29:59

Engel Tanımaz Mekanlar Bahar Yemeği

GERİ DÖN

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı’nın Engel Tanımaz Mekanlar Bahar Yemeği SUNSET GRILL&BAR’da gerçekleştirildi.

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı’nın geleneksel bahar yemeği bu yıl muhteşem manzarası ve eşsiz lezzetleri ile İstanbul’un gözde mekanı Sunset Grill&Bar’da yapıldı.

TESYEV Yönetim Kurulu Başkanı A.Yavuz Kocaömer, Yönetim Kurulu Üyesi Sedef İybar ve Zümrüt Arol Bekçe’nin organizasyonunu üstlendiği öğle yemeğine, yönetim kurulu üyelerinden Burak Sarıca, Hayati Babaoğlu, Murat Aksu, Ersal Mustafa Açıkbaş, TESYEV Genel Müdürü Berrin Altınöz, değerli protokol üyeleri ve sosyal sorumluluk projelerine gönül vermiş İstanbul’un tanınmış simaları katıldı.

Türkiye’de sinema, restaurant, tiyatro gibi mekanlara engellilerin rahatça erişebilmesine dikkat çekmek amacıyla düzenlenen bu bahar yemeğine TESYEV Üyesi ve Sunset Grill&Bar’ın işletmecisi Barış Tansever ev sahipliği yaptı.

Duygu dolu anların yaşandığı bu özel günde TESYEV’in destek verdiği tekerlekli sandalye basketbol sporcularına Ege ve Akdeniz’de bulunan 5 yıldızlı otellerde bir hafta tatil hediye edildi. Yine tekerlekli sandalye basketbol sporcusu Yıldız Kartal’ın enfes sesi ile şarkı söyleyerek renk kattığı günde, Gaziosmanpaşa Tıp Fakültesi’ni birincilikle bitiren TESYEV Bursiyeri Sare Aydın’ın mezuniyeti de kutlandı.

Haberin Fotoğrafları