Güncel

2016-05-22 09:00:01

Girişimcilerin yeni başkanı Emre Kurttepeli oldu

GERİ DÖN

Girişimcilere tanıdığı desteklerle bilinen Endeavor Derneği’nin 2016-17 Dönemi Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kurttepeli oldu.

 

Bu sene onuncu yıldönümünü kutlayacak olan Endeavor Etkin Girişimci Destekleme Derneği olağan yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Bu toplantıda son üç yıldır Endeavor Derneği’nin yönetim kurulu başkanlığını yapan Murat Özyeğin evvelden planlandığı gibi görevini Emre Kurttepeli’ye devretti. Aynı toplantıda derneğin yeni Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Emre Zorlu atandı. Dernek saymanı ek göreviyle Abraaj Group Türkiye ve Orta Asya Başkanı Selçuk Yorgancıoğlu da Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine devam ediyor.

 

Endeavor Derneği, sürdürülebilir ekonomik kalkınma amacıyla seçilmiş etkin girişimcilere - ümit vaat eden yarının büyük işletme sahiplerine - ivme kazandırmak üzere yerel ve uluslararası fikir önderlerinden oluşan mentör, danışman ve yatırımcı ağı üzerinden maddi ve manevi destek sunuyor. Endeavor Derneği bir yandan en hızlı değer ve nitelikli istihdam fırsatları yaratan bu yenilikçi girişimcilere destek sunarken, diğer yandan sürekli geliştirdiği topluluğunun deneyim ve bilgi birikimlerini değerlendirerek yerel ekosistemleri geliştirme vizyonuyla farklı özendirme ve lobicilik çalışmalarında önderlik yapıyor. 

Haberin Fotoğrafları