Trend

2018-04-18 09:59:21

H&M'den Geri Dönüştürülmüş Tasarımlar...

GERİ DÖN

Hollywood starlarının ve dünyaca ünlü pek çok önemli ismin kırmızıhalıda şıklığını tamamlayan sürdürülebilir materyallerle hazırlanan doğa dostu koleksiyon H&M Conscious Exclusive’in dünyalansmanı geçtiğimiz haftalarda Los Angeles’taydı. H&M, bu özel koleksiyonun Türkiye’deki tanıtımını ise pek çok seçkin davetlinin katılımı ile Four Season Sultanahmet’te gerçekleştirdi. 19. ve 20. yüzyıllarda yaşamış olan İsveçli sanatçılar Karin ve Carl Larsson’un yaratıcı evinden ilham alan koleksiyon, 19 Nisan’dan itibaren dünya çapında seçili H&M mağazalarında, Türkiye’de sadece Zorlu,İstinyePark’taveonline’da sunuluyor olacak.             

Four Seaasons Sultanahmet'te gerçekleşen ve ev sahipliğini H&M Türkiye İletişim Müdürü Pelin Atay Kuran'ın yaptığı davete cemiyet ve sanat dünyasından ünlü isimler ilgi gösterirken, organizasyon için hazırlanan çadırda alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

Four Seasons Sultanahmet, İsveçli ünlü sanatçıların stilize motifleri ve koleksiyonun temasına uygun olarak adeta yeniden dekore edildi. Davetliler, H&M tarafından özel olarak dekore alanlarda yeniden kullanım ve geridönüşüm ile elde edilen kumaşlar, ipliklerin hikayelerinin yanı sıra bu sene koleksiyona dahil edilen iki yeni sürdürülebilir materyal başta olmak üzere doğa dostu pek çok farklı materyalle hazırlanan çarpıcı koleksiyonu yakından inceleme fırsatı yakaladılar.

Carolin Almozlino ve Canan Soylu ikilisinden oluşan Csquared çaldıkları müziklerle partiyi renklendirdiler.

Haberin Fotoğrafları