Güncel

2018-05-21 22:44:47

Herşey Çocukların Geleceğe Umut İle Bakması İçin...

GERİ DÖN

Boğazın harika manzarası eşliğinde, nefis bir kahvaltı sunumuyla, konusunda uzman tarihçi Dr.Salim Aydın'ın rehberliği ve canlı müzik eşliğinde iş, siyaset ve cemiyet hayatından misafirleri ile beraber çocukların geleceğine destek olmak amaçlı Erguvan Gezisi gerçekleştirdi.

Akademi, iş dünyası, medya, kurumsal yönetim gibi farklı alanlardan gelen kurucular, dezavantajlı çocukların öncelikle “Mutlu Çocuklar” olarak geleceğe güvenle taşınması için güçlerini birleştirdi. ÇOGEL’e ulaşan her çocuğa, özel destek stratejisi geliştirerek ve planlama yaparak, toplumsal duyarlılık oluşturma hedefi ile gerekli çalışmalarını Erguvan Gezisi'nde misafirleri ile paylaşan dernek başkanı Elif  Esen ve yönetim kurulu bu özel güne ev sahipliği yaptılar.

Yönetim Kurulu Üyesi Ezra Çetin’in de ev sahipliği yaptığı gezide Melis Aygen, milletvekili Özlem Zengin, Tuba Çetin, Sedef Çalarkan,  ressam Şeyda Cesur, Sevda Güner gibi isimlerin katıldığı davette İstanbul Boğazı'nda, Roma’dan bugüne Erguvan Tarihi ve efsanelerinin hayatı paylaşıldı.

Haberin Fotoğrafları