Güncel

2018-09-28 14:04:29

KORTLARDA REKABET BU KEZ ÇOCUKLAR İÇİNDİ

GERİ DÖN

ÇABA Derneği ve Robert Kolej Mezunlar Derneği iş birliği ile düzenlenen Bizim Tepe Cup Fest alışveriş şenliği ve eğlenceli etkinlikleri ile gerçekleşti.

Toplumun ihtiyaç duyulan her alanında gerçekleştirdiği yardım faaliyetleri ile bugüne kadar pek çok projeye imza atan ÇABA Derneği çalışmalarına devam ediyor. ÇABA, bu kez çağdaş ve modern eğitim verme amacıyla faaliyetlerine devam eden Robert Kolej Mezunlar Derneği iş birliği ile Bizim Tepe Cup Fest etkinliğini gerçekleştirdi.

Bu yıl “Kortlarda Rekabet Bu Kez Çocuklar İçin” mottosu ile düzenlenen Bizim Tepe Tennis Cup 2018 kapsamında düzenlenen festivalden elde edilecek tüm gelir Robert College burslu öğrencileri ve Elazığ’da yapımı devam eden 16 derslikli ÇABA İlkokulu’nun inşaatına aktarılacak.

Çaba Derneği ve Robert Kolej Mezunlar Derneği ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte aralarında Aslı Şen, Ayşegül Dinçkök, Balçiçek İlter, Deren Talu, Eda Kosif, Sedef İybar, Ergül Azaphan, Dilek Azaphan, Hayat Cengiz, İpek Köse, Melda Aksu, Zeynep Yılmaz, Monikİpekel, Nesrin İlter, Tuna Öztürk, Zeynep Madra, Zeynep Toker’inbulunduğu birçok isim katıldı.

Haberin Fotoğrafları