Günü Şıkı

2018-05-05 12:13:49

LÜKS KONUT SEGMENTİNDE YENİ BİR BAKIŞ AÇISI

GERİ DÖN

Özlem Avcıoğlu, Nef ‘’Luxury Living’’in yeni projesi ‘’Nef Kandilli’’ için özel bir davet düzenledi.

Lüks konut segmentinde yeni bir bakış açısı ile dikkat çeken Nef’in “Luxury Living” konsepti ile geliştirdiği Nef Kandilli projesi için lansman öncesi TravelModus’un kurucusu, seyahat danışmanı Özlem Avcıoğlu iş ve cemiyet hayatından seçkin isimlerle bir araya geldi.

Tarih boyunca Boğaz’ın en narin ve gözde semtleri arasında yer alan, birbirinden değerli yalıları, konakları, sarayı ve büyüleyici sokaklarıyla İstanbul’un en eski semtlerinden Kandilli’de yer alacak yeni ‘’Luxury Living’’ projesi Nef Kandilli için,Özlem Avcıoğlu ve yakın dostları özel bir davetle bir araya geldi.

Gecede Kandilli’nin tarihi dokusu, denizi, Boğaz kenarında sıralanan yalıları, çiçekli sokakları ve lezzetleri Özlem Avcıoğlu’nun hikayelerinde yerini buldu.

Ünlü mimar Emre Arolat’ın tasarladığı, iç mimarisinde Mustafa Toner, peyzajında Herman Salm imzası taşıyan Nef Kandilli, yeşil ve mavinin buluştuğu manzarası ve modern mimarisi ile yepyeni bir Boğaz yaşamı sunuyor.

Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur ve eşi Emine Timur ev sahipliğinde düzenlenen bu özel davette; Arzu Kunt, Aslı Küseyrioğlu, Berrin Okçu, Candan Varnalı, Emek Külür, Esra Oflaz Güvenkaya, Filiz Bulutçu, Gökhan Avcıoğlu, Gülden Büyükuçak, Hande Yılmaz, Hülya Eltemur, Merih Turan, Müge Sırmabıyık, Sedef Karamehmet, Şentürk Fahralı, Serra Taşkent, Sernur Hamamcıoğlu, Suzan Toplusoy gibi iş ve cemiyet hayatından çok sayıda seçkin isim bir araya geldi.

Birkaç yüzyıl öncesinden gelen tasarım anlayışının modern çizgilerle buluştuğu,geniş saçaklı, yalı çatkılı cephe tasarımı, doğal ahşap ve doğal taş dokulu mimarisiyle kendine has bir karakteri olan Nef Kandilli, davetliler tarafından büyük ilgi gördü.

 

Haberin Fotoğrafları