Davetler

2018-05-11 13:13:37

LUXURIA’DAN YEPYENİ KOLEKSİYONA ÖZEL DAVET!

GERİ DÖN

Dünyaca ünlü takı tasarımcısı Lito Karakostanoglou ve L’objet’nin yepyeni ev aksesuarları koleksiyonu için düzenlenen davet, L’objet’nin kurucusu ve kreatif direktörü Elad Yifrach ile Gönül ve Zeynep Madra’nın ev sahipliğinde Nişantaşı Luxuria mağazasında gerçekleşti. Davette cemiyet ve moda dünyasından birçok ünlü isim bir araya geldi.

Takı tasarımlarıyla adından sıkça söz ettiren Lito Karakostanoglou ve L’objet’in yaratıcı iş birliğinden meydana gelen koleksiyonda birçok özel parça bulunmasının yanı sıra, Lito Karakostanoglou ’nun Trunk Show’a özel getirdiği takılar da koleksiyona eşlik etti. L’objet’in kurucusu ve kreatif direktörü Elad Yifrach’ın da bulunduğu davette misafirler ortaya çıkan yaratıcı işbirliği ile oldukça yakından ilgilendi.

Göz motifinin en iyi malzemelerle karıştırılarak simgelendiği koleksiyonunun davetinde 24-karat altın kaplama, porselen el işçiliğinin özenle birleşmesi davetlilerin beğenisini kazandı. Göz motifli, ihtişamlı görünümüyle tasarım tabaklar, atmosferi değiştirecek şıklıktaki mumlar ve kutular ilgi odağı olurken, porselenle zenginleştirilmiş hediye kutusu, kabartmalı not kartları ve zarflar yaratıcılığından ötürü gönülleri fethetti.

Her detayın düşünüldüğü bu özel davete Aslı Şen, Elif Gönlüm, Arzu Atabarut, Sedef İybar, Evren Kayar, Esra İnceefe, Gülden Büyükuçak, Ayten Danışman, Tolga Sezgin, Özge Peker, Sernur Çiftçi, Kezban Hatemi,  Berna Sağlam Naipoğlu gibi isimler başta olmak üzere cemiyet, magazin ve moda dünyasından önemli simalar katıldı.

Haberin Fotoğrafları