Güncel

2018-05-11 11:17:58

MİLAGRO İLE MUCİZENİN KENDİSİ OLUN

GERİ DÖN

Erken Doğan (Prematüre) Bebekleri Yaşatma Derneği (ERDODER) Yönetim Kurulu Başkanı Canan Göztepe’nin yaratıcılığını üstlendiği Milagro koku ailesi, herkesi mucizeye ortak olmaya davet ediyor.

Canan Göztepe ve Erdoder, çok özel notalar barındıran anne ve bebeklerin kullanabilecekleri koku ailesi Milagro parfüm koleksiyonunu Harvey Nichols Kanyon’da gerçekleşen davet ile dernek destekçileri ve parfüm tutkunlarının beğenisine sundu.

Canan Göztepe tarafından yaratılan yepyeni parfüm serisi iş, cemiyet ve sanat dünyasının önde gelen isimlerinden Demet Sabancı, Özge Peker, Neşe Sert, Petek Ertüre, Esra İnceefe, Ece Kıral’ın katılımı ile Harvey Nichols Kanyon’da gerçekleşti.

Üst notalarında acıbadem özü barındıran koku ailesi alt notalarında pamuksu bir bitiriş sunarak bebeklerin saf ve narin kokusunu yansıtıyor. Bünyesindeki doğal içerikler sayesinde annelerin kullanımının yanı sıra bebeklere de gönül rahatlığı ile uygulanabilen Milagro by Canan Göztepe’nin satışından elde edilen gelirin önemli bir kısmı Erdoder’e bağışlanacak ve yeni yoğun bakım ünitelerinin kurulumuna destek sağlanacak.

Haberin Fotoğrafları