Tenis Dünyası

2018-05-06 12:36:16

SAĞLIK İÇİN SPOR, SPOR İÇİN SAĞLIKLI KALP

GERİ DÖN

Kalp Haftaları programı içinde, 14 yıldır Türkiye Tenis Federasyonu’nun takviminde yer alan, sporun kalp damar sağlığına olan olumlu ve önemli etkisinin vurgulandığı, 7. Uluslararası Geleneksel Türk Kalp Vakfı Tenis Turnuvası sona erdi.

Dünya Kalp Federasyonu resmi üyesi olan Türk Kalp Vakfı’nın kalp damar hastalıklarına karşı bilinçlendirme çalışmaları kapsamında geleneksel hale gelen tenis turnuvası ödül töreni gerçekleşti

Kalp Haftaları programı içinde, 14 yıldır Türkiye Tenis Federasyonu’nun takviminde yer alan, sporun kalp damar sağlığına olan olumlu ve önemli etkisinin vurgulandığı, 7. Uluslararası Geleneksel Türk Kalp Vakfı Tenis Turnuvası, Akatlar Clubsporium tesislerinde gerçekleşti.

Clubsporium ana sponsorluğunda gerçekleşen Uluslararası Türk Kalp Vakfı ve Senyör Tenis Turnuvası, 18 - 70 yaş aralığında, İngiltere, Almanya başta olmak üzere yurtdışından da katılımların olduğu, yerli yabancı birçok tenis sever ile iş, sanat, spor dünyasından birçok seçkin isimin katılımıyla, dün akşam gerçekleşen ödül töreninde dereceye giren tenis severlere kupaları takdim edildikten sonra son buldu.

Haberin Fotoğrafları