Davetler

2016-07-12 09:04:59

Serpentine yaz partisinin ev sahiplerinden biri Tommy Hilfiger oldu

GERİ DÖN

İkonik Amerikalı tasarımcı Tommy Hilfiger, ünlü Serpentine Galerileri’ni desteklemek amacıyla düzenlenen ve her yıl Londra’nın sosyal takviminin en gözde etkinliklerinden biri olan “Yaz Partisi"nin ev sahipleri arasında yer aldı.

 

Tommy Hilfiger, Kensington Gardens’taki Serpentine galerisinde düzenlenen Serpentine Yaz Partisinin bu yıl sponsoru oldu. Londra’da gerçekleşen etkinliğin ev sahipliğini Tommy Hilfiger ile birlikte oyuncu Salma Hayek, eski New York Belediye Başkanı Michael Bloomberg, girişimci Sir David Tang, mimar David Adjaye, girişimci Matthew Freud, mimar Bjarke Ingels, girişimci Lalit Modi ve Serpentine Yaz Programları Direktörü Julia Peyton-Jones ile Sanat Yönetmeni Hans Ulrich Obrist üstlendi.

 

Serpentine Galerisi her yıl uluslararası üne sahip bir mimarı geçici bir yaz sergi alanı yaratmaya davet ediyor. Bu yılın tasarımına imza atan Danimarkalı mimar Bjarke Ingels’in “fermuarı açılmış bir duvar” fikrinden ilham aldığı ve düz bir çizgiyi üç boyutlu bir mekana dönüştürdüğü özgün mimari eser halen Kensington Gardens’ta sergileniyor.

 

Partide, Tobagolu şarkıcı ve besteci Calypso Rose’un canlı performansı ve 2ManyDJs, Josh Ludlow ve Jenny Bastet, Erol Alkan ve Andrew Hale’in DJ setleriyle gece boyunca konuklara keyifli saatler yaşattı.

 

Etkinliğe katılan ünlü isimler Hilfiger stilleriyle dikkat çekti. Ev sahibi Tommy Hilfger, Tailored koleksiyonundan siyah damasko yakalı, manşetli ve düğmeli, özel dikim, fildişi gabardin smokin ceketi tercih etti. Davetliler arasında yer alan dünyaca ünlü model Naomi Campbell, Hilfiger Collection’dan özel tasarım, degrade çizgili, boncuk işlemeli gece mavisi maksi elbise ile tüm bakışları üzerinde topladı. Oyuncu Sienna Miller, yine Hilfiger Collection’dan ince askılı beyaz ipek elbise ve yüksek topuklu sandaletleriyle tüm zarafetini sergiledi.

 

Partiye katılan modeller de Hilfiger Collection’dan seçtikleri özel tasarımlarla göz kamaştırdılar. Model ve oyuncu Tamsin Egerton koleksiyondan pileli kırmızı ipek elbiseyi tercih ederken, model Georgia-May Jagger, özel tasarım degrade pul işlemeli dökümlü elbise ile davete katıldı. Model Toni Garrn’da koleksiyondan beyaz blazer ceket, ipek şort ve yüksek topuklu örgü deniz sandaletleri ile dikkat çekti.

 

Haberin Fotoğrafları