Güncel

2016-10-04 14:50:49

Tommy Hilfiger 12. Zürih Film Festivali Onuruna özel bir davete ev sahipliği yaptı

GERİ DÖN

Tommy Hilfiger, 12. Zürih Film Festivali onuruna düzenlenen özel bir davetin ev sahipliğini üstlendi. Tommy Hilfiger ve PVH Avrupa CEO’su Daniel Grieder ile Zürih Film Festivali eş kurucuları Nadja Schildknecht ve Karl Spoerri’nin de Hilfiger’a ev sahipleri olarak eşlik ettiği etkinlik kokteyl ile başladı. Ardından düzenlenen yemeğe katılan Daniel Radcliffe, Woody Harrelson, Olivia Palermo ve Johannes Huebl gibi ünlü isimler, 1920’lerin göz alıcı neo-klasik mimarisiyle dikkat çeken binadaki restoranda keyifli bir gece geçirdiler.

 

Yemek öncesinde Tommy Hilfiger markasının tarihini, uluslararası sanat topluluğuna katkılarını ve arka arkaya beş yıldır Zürih Film Festivali’ne verdiği desteği anlatan kısa filmin özel gösterimi gerçekleşti. Hilfiger, sanat ve pop kültürden aldığı ilhamı uzun yıllardır tutkuyla tasarımlarına aktarmasıyla tanınıyor. Yemeğin ardından misafirler, Hollandalı şarkıcı Glennis Grace ve İsviçreli müzisyen Mark Sway’in canlı performansıyla geceyi noktaladılar.

 

Görkemli etkinlikte davetliler arasında Tommy ve Dee Hilfiger, Daniel Grieder, Nadja Schildknecht ve Karl Spoerri, aktör Daniel Radcliffe, aktör Woody Harrelson, stil ikonu Olivia Palermo ve eşi Johannes Huebl’un yanı sıra aktris Veronica Ferres ve Sibel Kekilli de yer aldı.

 

Dee Hilfiger, Hilfiger Collection 2016 Sonbahar koleksiyonundan dore payetli bir elbise giydi. Nadja Schildknecht, Hilfiger Collection’dan özel tasarım bir smokin tercih etti. Olivia Palermo seçimini Hilfiger Collection imzalı beyaz bir smokinden yana kullanırken, Johannes Huebl ise Tommy Hilfiger Tailored 2016 Sonbahar koleksiyonundan kruvaze ceketli, çizgili takım elbisesiyle dikkat çekti.

Haberin Fotoğrafları