Davetler

2018-05-09 12:27:08

TSK Eğitim Vakfı'ndan Teşekkür Yemeği

GERİ DÖN

Cemiyet hayatının yardım sever hanımları tarafından kurulan Altın Kalpler Derneği, yaptıkları yardımların karşılığı olarak Türk Silahlı Kuvvetleri Eğitim Vakfı tarafından düzenlenen öğle yemeğinde teşekkür plaketlerini aldı.

Bugüne kadar düzenledikleri yardım geceleri ile bir çok kişi ve kurumlara yardım eli uzatan Altın Kapller Derneği, geçtiğimiz gün şehit çocuklarının eğitimine destek veren Türk Silahlı Kuvvetleri Eğitim Vakfı'nın düzenlediği yemekte bir araya geldi. Daha önce şehit çocuklarının eğitimine yardım amaçlı düzenlenen balo gecesi ile TSK Eğitim Vakfı'na bağışta bulunan Altın Kalpler Derneği'nin bu anlamlı yardımı TSK tarafından karşılıksız kalmadı. TSK Eğitim Vakfı Başkanı Emekli Tuğgeneral Kemal Korkmaz'ın ev sahipliğinde düzenlenen teşekkür mahiyetindeki yemekte, dernek yöneticileri ve gönüllü hanımlarına plaket taktim edildi.

Altın Kalpler Derneği'nin çalışmalarını taktir ettiğini belirten Emekli Tuğgeneral Kemal Korkmaz, gelecek sene gerçekleşecek baloya ev sahipliği yapmak istediklerini belirterek, Harbiye Ordu Evi'nde bulunan balo salonunu da kendilerine tahsis edeceğinin sözünü verdi.

Haberin Fotoğrafları