Günü Şıkı

2018-05-03 10:02:15

Ünlü Anneler, "Anneler Günü sosyal sorumluluk olsun" dedi....

GERİ DÖN

Ünlü anneler Etel Baler, Gülay Kuriş, Berfin Uluman, Şükran Uygun, Zülal Tatlıcı ve ünlü moda editörü Mert Aslan gibi cemiyet hayatından ünlü isimler, ‘Anneler Günü sosyal sorumluluk olsun’ dedi.

Zehra Işık ve Ebru Uygun ev sahipliğinde Adl & TOÇEV lansmanı TOÇEV çocuklarının hayallerini gerçekleştirdi.

Eğitime her zaman önem veren adL ve “Okumak her çocuğun hakkıdır” ilkesiyle 24 yıldır okumak isteyen ancak maddi yetersizlikten dolayı okuyamayan çocuklarımıza tüm eğitim hayatları boyunca maddi, manevi destek veren TOÇEV, anneler günü için biraraya geldi.

Her çocuğu birey olarak kabul edip, onların kültürlü, bilgili, uyumlu, üretken olmaları ve toplumsal hayata kazandırılmaları için hiç durmadan çalışmalarına devam eden Toçev ve adL geleceğimiz çocuklarımızın eğitim ve gelişimlerini arttırmak amacıyla adL genel merkezinde buluştu. Toçev çocuklarını ağırlayan adL ekibi onların hayallerini çizdiği resimlere şal tasarımlarıyla can verdi. Şallar anneler günü için adL mağazalarında ki yerini aldı. adL’den alınan her şal ile eğitime bağışta bulunduğunuz gibi bir çocuğunda hayallerine kavuşmasında destek oluyorsunuz...

 

Haberin Fotoğrafları