Caddeler

2018-08-06 12:06:01

ÜNLÜLERİN HAYVAN SEVGİSİ

GERİ DÖN

Ünlü isimler kediye, köpeğe ya da birden fazla sevimli dosta sahipler. Kimi evinde, kimi bahçesinde barındırıyor. Kimi ise sadece seviyor. İşte Bensu Soral'dan Murat Boz'a, Lady Gaga'dan Khloe Kardashian'a, Elçin Sangu'dan Hakan Çalhanoğlu'a ünlülerin sevimli dostları ve hayvan sevgisi...

 

KENDALL JENNER

Dünyaca ünlü model Kendall Jenner, hayvanat bahçesindeki bir zürafa ile verdiği pozu, "Kardeş" notuyla sosyal medyada paylaştı.

 

KHLOE KARDASHIAN

14 yıldır birlikte yaşadığı köpeğini kaybeden Khloe Kardashian sosyal medyadan duygusal bir mesaj yayınladı. 33 yaşındaki Kardashian, "O bir hayvandan daha fazlasıydı. O benim ilk çocuğum ve arkadaşımdı. Ev asla eskisi gibi olmayacak. Bir köpeği kaybetmekle harap olacağımı hiç düşünmemiştim ama 14 yıl birlikte uzun zaman geçti. Seni seviyorum, seni hep hatırlayacağım" sözleriyle duygularını dile getirdi.

 

NICOLE KIDMAN

Dünyaca ünlü oyuncu Nicole Kidman, 'Yavru Köpek Günü'ne özel bir paylaşımda bulundu. 50 yaşındaki yıldız, sosis cinsi köpekleriyle çekildiği bir kareyi, "Yavrularla iyi hissediyorum" mesajıyla yayınladı.

 

JENNIFER GARNER

ABD'li oyuncu Jennifer Garner, tavuğuyla yürüyüşteyken çektirdiği bir fotoğrafı Instagram’dan paylaştı.

45 yaşındaki oyuncu Regina George adını verdiği tavuk için “Hayatım gittikçe heyecan verici bir hal alıyor. Regina yürüyüşleri seviyor” notunu düştü.

Haberin Fotoğrafları