Güncel

2018-05-11 10:38:00

YENİLENEN TRESOR KOLEKSİYONUNU GÖRKEMLİ BİR DAVETLE TANITTI...

GERİ DÖN

OMEGA’nın yenilenen Trésor koleksiyonunun tanıtımı iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katılım gösterdiği görkemli bir davet ile gerçekleşti. Armaggan Bosporus Suites’de gerçekleşen davete Jülide – Mehmet Ali Berkman , Sibel Kerimoğlu, Şule Argüder , Zeynep Germen, Gilman Karadeniz, Tülin Kartoz, Filiz Bulutçu , Müge Sırmabıyık, Nesligül Aksoy, Nuray Fenercioğlu, Ayla Öztürk, Ece Vahapoğlu,İlkem Öztürk,Sedef Baran, Şahnaz Çakıralp katılım gösterdi.

Trésor oldukça modern görünüme sahip klasik tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Koleksiyonda yer alan modeller, 39 mm ve 36 mm ebatlarında ince kasası ve kasanın iki yanında kavisli şekilde uzanan pırlanta dizisi ile fark yaratıyor. Saatin tepesinin içerisine yerleştirilen pırlanta detayı dikkat çekerken; pırlantanın çevresinde kırmızı likit seramikten yapılan ve beş OMEGA logosunun birleşimiyle oluşturulan göz alıcı çiçek motifleri yer alıyor. Trésor aynı zamanda, lake kadranını zarifçe çerçeveleyen, düz veya kabartmalı Roma rakamları ile dikkat çekiyor.

OMEGA, her Trésor modelinin kasa arkasına “Her Time” tasarımının yer aldığı özel aynalı kapak kullanıyor. Bu uygulama ile OMEGA kullanışlı bir aksesuar sunmanın yanı sıra, yansıma fikrinden yola çıkarak kadınlara kim olduklarını ve sahip oldukları doğal karizmayı hatırlatıyor. Kapağın altında ise, OMEGA kalibre 4061 yer alıyor.

Haberin Fotoğrafları